Reservations
+86 2085552888
Reservations
 • 14430947.jpg
 • 14430951.jpg
 • 14430958.jpg
 • 14430422.jpg
 • 14430416.jpg

Пословни Краља Соба

Max Guests 2
Bed Size(s) 1 Изузетно велики брачни кревет (и)
Room Size 30m2

Модерна соба са флат-сцреен ТВ, мини-баром и прилогу кади.

Amenities
 • Кувало за воду
 • Будилник
 • Телевизор са равним екраном
 • кабловски канали
 • Услуга буђења
 • Поглед
 • телефон
 • Баде мантил
 • Фен
 • туш
 • минибар
 • Сеф
 • купатило
 • купатило
 • Тоалет
 • Папуче
 • грејање
 • Радни сто
 • фрижидер
 • Душ
 • сједење
Close